Klasik Düğün Arabası

Klasik Düğün Arabası

Düğün Arabası,

yeni başlayan hayat yolculuğunuzu, özel ve eşsiz bir başlangıç yaparak, unutulmaz mutlu bir anıya dönüştürmek  amacıyla, hepsine ayrı ayrı gönül verilmiş, itina ile günümüze kadar korunmuş, tüm bakımları yapılmış klasik araçları ve deneyimli, güleryüzlü şoförleri ile sizlere hizmet vermektedir.  Üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincinde, bugünün sizin için ne kadar önemli oduğunun farkında olduğumuzu ve her türlü istek ve düşünceleriniz için sizlere kurumsal yapımızla çözüm üretmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kuruluş amaçlarımız arasında;  profesyonel olarak çözüm sağlayan kurumsal bir firma olarak sektörün yegane lideri olmak yer almaktadır.

Düğün Arabası,

bu amaç doğrultusunda siz değerli misafirlerine en iyi ve en güvenli bir şekilde sorunsuz bir hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Çıkmış olduğunuz bu yolculukta sizinle olmaktan onur duymaktadır.  Birlikte başladığımız bu yolculukta  siz misafirlerimizin güvenliği ve memnuniyeti asıl amacımızdır.

Düğün Arabası,

kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:

• Ürün kalitemiz,  satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
• ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Dugunarabasi.com Adres ve İletişim Bilgileri
Zübeyde Hanım Caddesi Trafo Sokak No:2/1 Çengelköy / Üsküdar / İstanbul
0 850 250 00 26

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ