Klasik Düğün Pasta Süsleri

Klasik Düğün Pasta Süsleri

Herkes bu özel günde farklı olmak istese de kimileri artık ayrıntılı detaylara önem vermemektedir.  Klasik düğün pasta süsleri ise bunlardan biri. Düğün pastalarında süslere önem vermesek te bazı düğünlerde klasik düğün pastalarında çok güzel süslemeler görmek mümkün, her şeyin hazır olduğu günümüzde artık pastalar usta ellerden geçmiyor fabrikaların yaptığı dondurmalı pasta denilen üstüne hafif bisküvi kaplanan dondurmalar pasta oldu.

Biraz eski günlere gidersek çocukluğumuzda masamıza kadar gelen, gelecek diye heyecanlandığımız o eski günlerdeki pastalar artık yok. Artık pastalara eski rağbet kalmadı pastane de pasta ustaları olurdu artık bunları görmek pek mümkün değil, artık çok az kaldı. Yine eski günlerde gördüğümüz klasik düğün pasta süsleri  neyse ki halen hayatımızda ne kadar dondurmalı pasta dağıtılsa da mutlaka pasta kesiliyor. Kesilmiş gibi yapılan pastalar yapay olsa da üzerinde halen eski günlerde ki klasik düğün pasta süsleri kullanılıyor.

Pasta süsleri pasta kesilirken pastanın en tepesindeki ayrıntı olabilir fakat düğün çekimleriniz de fotoğrafın önünde güzel bir ayrıntı. Düğün pasta süsleri küçük bir ayrıntı olsa da mutlaka isteyin, düğün pastası süsü iyi bir seçim yaparsanız gerçekten fotoğraf ve videonuz da kullanabileceğiniz çok güzel obje olacaktır. Düğün pastasında kullanılan pasta süsleri genelde klasik düğün pasta süsleri ile aynıdır. Günümüz de çok farklı ve ilginç pasta süsleri olmasına rağmen klasik pasta süslerinden de vazgeçemiyorlar. İşte geleneksel pasta süsleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selin durmaz diyor ki:

    Gerçekten eski pastalardan hiç kalmadı artık güzel düğün pasta süsleri var teşekkürler

BİR YORUM YAZ