Mekana ve Fiziğinize Uygun Gelinlik Modeli Nasıl Olmalıdır?

Mekana ve Fiziğinize Uygun Gelinlik Modeli Nasıl Olmalıdır?

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmek için yakın aile dostlarınız ve arkadaşlarınızla güzel bir kutlama yapmak istiyorsunuz. Güzel bir düğün için hayal ettiklerinizi yıllardan beri düşünüp duruyorsunuz ve kafanızda giyeceğiniz gelinliğin bile resmini canlandırdınız. Peki ya düğün konseptiniz, düğün mekanınız ve fiziğinize uygun bir model mi?

Öncelikle kafanızdakileri bir kenara bırakıp 2013-2014 gelinliklerine ve düğün konseptlerine bir göz atmalısınız. Tüm bu muhteşem tasarım ve fikirlere bir göz atıp kendiniz için en hoş olanı müstakbel eşinizle seçtikten sonra sıra işin ustalarının size neyin uygun olup neyin olmayacağının tüyolarını vermesinde. 2013-2014 düğünlerinde ve gelinliklerinde sadelik geçen yılki gibi oldukça moda. Tüm bu sadelikten kasıt her yerin bembeyaz olması değil. Renklerin uyum içerisinde ve doğadan gelen tonlarda kullanılması düğünlerdeki sadeliğin tanımı. Şatafat denilince akla gelen taşlar, kristaller, inciler, boncuklar bir yana tamamen belirli bir tema üzerine kurulmuş bir düğün tasarlamak işi ustalarına emanet etmek en doğrusu. Siz beğendikleriniz ve istediklerinizi organizatörlerinize belirtin ve gerisi ile onlar ilgilensinler. Siz de düğün konseptiniz için belirlediğiniz konuya uygun gelinlik ve damatlık seçmek kalsın.

Bu yıl moda olan balık etek modelleri ve Fransız dantelleri ile bezenmiş gelinlikler; düğünlerin oldukça hoş ve zarif geçeceğinin ipucunu veriyor.

İşte bazı gelinlik modelleri ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ