Merve Boluğur’un kına gecesi

Merve Boluğur’un kına gecesi

Merve Boluğur kına gecesi, yaklaşık bir buçuk yıldan beri beraber olan çift 6 ay ayrılık kararı aldıktan sonra Murat Dalkılıç’ın evlenme teklifinden sonra 24 ağustos ta evlenme kararı alan çift kına gecesi bir hayli kalabalıktı. Çiftin çevresi, Merve Boluğur’un kına gecesinde çifti yalnız bırakmadı. Hayli mutlu Gözüken çift gece boyunca sürekli mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Merve Boluğur’a kına gecesi nerede yapıldı?

Kına gecesi emirgan laboom restoran da gerçekleşti teras katındala-boom-emirgan misafirler ile eğlenen gece de renkli görüntülere sahne oldu Merve Boluğur ile araları iyi olan aynı dizideki rol arkadaşı Pelin Karahan kına gecesinde Merve Boluğur’u yalnız yalnız bırakmayan isimler arasındaydı. Kına gecesinde Ceylan Çapa, Eliz Sakuçoğlu Merve Boluğur’un yakın arkadaşları da çifti yalnız bırakmadı. Mervenin arkadaşları ise İnstagram hesaplarından kına gecesi ile sürekli #merveninkinasi adı altında fotograf paylaşımında bulundular.

Kına gecesi Oldukça mutlu görünen çift Murat Dalkılıç’ın merve Boluğur a yazdığı şarkıyı beraber söylerken oldukça renkli görüntüler ortaya çıktı. Kına gecesi girişinde kınayı taşıyan dans ekibi oldu. Merve Boluğur un kınası yakıldıktan sonra davetliler de kına yakıp ellerini fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerinden paylaştılar.

Merve Boluğur kına gecesi resimleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ