Mevsimine Göre Balayı İçin Seçilmesi Gereken Yerler

Mevsimine Göre Balayı İçin Seçilmesi Gereken Yerler

Yurt içi ve yurt dışında sevdiğiniz ile ilk tatilinizi geçirebileceğiniz harika yerler bulunmaktadır. Ne zaman evlendiğinizin hiçbir önemi olmadan rahatlıkla bu harika yerlerdeki konaklama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Düğününüz yazın olsa bile İsviçre’de Alp dağlarında harika bir kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Hatta düğününüz kışın olup siz o anda yaz mevsimini yaşayan herhangi bir ülkede artık balayınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Balayı tatilinize karar vermeden önce evleneceğiniz tarihte nerelerde istediğinizi mevsim yaşanıyor diye ona göre bir seçim listesi yapmalısınız. Harika kayak merkezleri, muhteşem kumsalları ile sizlere aynı anda tarihi bir turizm imkanı sunan ülkemizde istediğiniz yer için mutlaka önceden indirimli fırsatlardan yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmalısınız. Balayı tatilinizde Akdeniz, ege ya da Karadeniz gibi kıyı şehirlerine gidebilirsiniz. Muhteşem yeşillikleri ve dağları ile birçok kayak merkezi ve yazın da paraşütle atlama gibi imkanlar sunan harika yerler bulunmaktadır. Tertemiz denizi ile Akdeniz, muhteşem şarap üreten köyleri ve Yörük kahvaltılarının lezzetleri ile Ege, Karadeniz’in eşiz güzellikteki bitki örtüsü ve samimi insanları ile istediğiniz her yerde 4 mevsim balayınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Bunun yanı sıra doğu ve İç Anadolu da hem kış hem yaz tarihi dokusu ve muhteşem görselliği ile sizleri büyülü dokusuna davet ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ