Mobilyalarınıza Kendi Stilinizi Yansıtın

Mobilyalarınıza Kendi Stilinizi Yansıtın

En şık tasarımlar her zaman ev hanımlarının özel zevklerinden ve birbirine yakıştırmalarından çıkar. Bu nedenle ev dekorasyonu için yapacağınız her alışverişte modaya ayak uydurmak yerine kendi özel zevklerinize de yer vermelisiniz. Eviniz için yapabileceğiniz şeyler arasında;

  • Desenlerle oynamak
  • Eşyalarınızı duvar ve raflarda sergilemek
  • Sıradan ve kör alanları farklılaştırarak onları kullanışlı hale getirmek
  • Sıcak ortam oluşturmak için Anadolu esintilerine detaylarda yer vermek
  • Abartıya kaçmadan eşyalarınızın renk seçiminde biraz dişilikten yana olun

Tüm bu detayları ince eleyip sık dokumak yerine eski fakat kullanışlı sandıkta kalmış örtülerinizi evinizin duvarlarını renklendirmek ya da mobilyalarınızın üzerine sermek için kullanabilirsiniz. Sade renklerden oluşan bir oturma takımının üzerine koyacağınız el emeği ve renklerle kendisini buradayım diye gösteren örtüleriniz evinize ve mobilyalarınıza oldukça farklı bir hava katacaktır. Geometrik desenler ya da asimetrik desenler kullanarak kendi ev dekorasyonu zevkinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve sıkıcılıktan uzak bir ev için ufak detaylara önem vermelisiniz. Sizin için değerli objelerinizi sadece sehpa ve vitrinlerde sergilemek yerine duvarlara monte edebileceğiniz şık raflar ya da direk duvara monte ederek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tüm bu ufak dokunuşlar sayesinde evinizde yeni bir hava yakalayabilir ve sanki yenilenmiş hissini hissedebilirsiniz. Sizler de evinizde ve mobilyalarınızda kendi stiliniz yansıtarak daha sıcak bir ortam yansıtın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ