Murat Dalkılıç Merve Boluğur evlendi

Murat Dalkılıç Merve Boluğur evlendi

Yıla damgasını vuran düğün

Murat Dalkılıç Merve Boluğur evlendi muhteşem düğün ağustos ayının son günlerinde en çok konuşulan düğün törenlerinden oldu. Adile Sultan Yalısında Gerçekleşen düğüne sanat ve iş dünyasından bir çok ünlü katıldı. Küçük bir nişan töreni yapan çift düğünü ise daha büyük bir organizasyon ile Adile Sultan yalısında yapıldı. Merve Boluğur  yakın arkadaşları düğünde yerlerini aldılar.

Nikah İstanbul da devamı Çeşme de

Nikahı İstanbul da kıyılan çiftin nikahını Beşiktaş belediyesi başkanı Murat Hazinedar kıydı çiftin nikah şahitlerinden biri de Eliz Sakuçoğlu idi. Arkadaşları sosyal medya hesaplarından sürekli düğünü paylaştı çiftin, düğündeki mutluluğu gözlerinden okundu. Murat Dalkılıç ailesi düğünde geline 50 bin Tl değerinde pırlanta takı seti, Murat Dalkılıç ise 60 bin Tl değerinde pırlanta yüzük taktı.

Merve Boluğur gelinlik

Gelinlik seçimini balık modelden yana kullanan Merve Boluğur etek kısmına tarlatansız bir gelinlik tercih etmiş saçını ise yarım topuzdan yana kullanan gelin davetlilerin gözünü doldurdu.

Çeşme de ise düğünün devamı iki gün sonra yapıldı burada çifti yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Çift çeşmedeki tatili boyunca bir oteli kapatarak arkadaşları ile burada sürekli eğlendi. Gece yapılan davette ise bir çok yine ünlü isim çiftleri yalnız bırakmadı gecede damat Murat Dalkılıç seslendirdiği şarkılarla geceye katılanları eğlendirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ