Naeem Khan Gelinlik

Naeem Khan Gelinlik

Ülkemizde pek adı duyulmasa da Naeem Khan Gelinlik Amerika da çok popüler gelinlik tasarımcısı ve moda  tasarımcısıdır. Ürettiği gelinlik modelleri hep çok beğenilmiş ilgi çekicidir. Hint asıllı olan Naeem Khan Amerika da en ünlü modacılar arasında gösterilmekte ülkemizde pek fazla bilinmese de satışını gerçekleştiren resmi olarak bir firma bulunuyor cemiyet hayatının da sık uğradığı Polar moda firması sadece Naeem Khan abiye ve gelinliklerinin resmi satışını gerçekleştiriyor.

Naeem Khan Gelinlik

naeem khan gelinlik en güzel model

naeem khan gelinlik en güzel model

Yukarıda belirttiğimiz gibi ünlü Hint asıllı modacı Naeem Khan Amerika da beğenilmesinin arkasında hem modern modanın hem de Hint modası esintilerinin birleşmesi ile ortaya çıkan ürüne Amerika da ilgi hayli yüksek oluyor bunun sebebi ise Amerika da yaşayan Hint asıllı amerikan vatandaşları fakat sadece popülerliğini Amerika da yaşayan Hint asıllı vatandaşlara bağlayamayız. Naeem Khan ortaya çıkardığı abiye modelleri ile de ünlü gelinlik modellerinin iyi olmasının sebebi de abiye deki başarısına da bağlı olan Naeem Khan bu alanda da yine çok ün kazanmıştır. Amerika da bir ürünü 5 bin $ lara kadar çıkmakta hatta daha pahalı ürünleri bulunmaktadır. Her ünlü tasarımcı gibi tasarladığı ürünleri bir çok ünlü giymiş bunlardan bazıları Christina Hendricks , Hilary Swank (not seni seviyorum filmi başrol oyuncusu) gibi Hollywood ünlü oyuncuları yer almaktadır. Artık ünlü modacımız’ı tanıttıktan sonra gelinlik modelleri hakkında bir kaç yorum yapmayı ihmal etmeyelim.

Naeem Khan 2016 gelinlik modelleri 

Naeem Khan bridal spring 2016 modellerinde her zaman rastlayamayacağınız modeller bulunuyor özellikle strpalez gelinlik modellerinde 2016 sezonunda daha çok çalışılmış ve daha straplez gelinlik modellerinde daha çok gelinlik modeli bulunuyor. Çalışmadığı tarzda neredeyse gelinlik modeli bulunmuyor en azından yaz kreasyonunda bütün modeller ile çalışılmış. Naeem Khan bütün modellere bir şehrin ismini vererek dünyadaki en güzel şehirlerden gelinliklerin her birine tek tek isim vermiş. Her zaman gelinliklerin önüne bakarız Naeem Khan bridal gelinliklerin arkasına bakmayı da ihmal etmeyin daha önce görmediğiniz gelinlik modellerini bulacaksınız. Önünden çok güzel gözüktüğü gibi Naeem Khan Gelinlik arkadan da çok zarif ve alımlı duruyor.

Naeem Khan Gelinlik modelleri için resmin üzerine tıkla

 

Naeem-Khan-Gelinlik-modelleri-resmi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ