Nişan elbisesi nasıl olmalı

Nişan elbisesi nasıl olmalı

Evlilik öncesi yeni bir hayata sevdiğinizle atacağınız ilk adımlardan olan nişanınız için en doğru elbiseyi seçmelisiniz.Peki nişan elbisesi nasıl olmalı seçeceğiniz elbise hem vücudunuza en uygun olanı hem de renk açısından teninize en yakışanı olmalıdır. Nişanlık modellerinde birçok model ve renk sizlerin tercih edeceğiniz alanı genişletirken seçiminizi de bir o kadar zorlaştıracak gibi gözüküyor.

Nişan elbisesi nasıl olmalı?

Nişan elbisesi nasıl olmalı

Nişan elbisesi nasıl olmalı

Şeftali tonları, zümrüt yeşilinin yanı sıra en çok tercih edilen ve  damgasını vuran renkler arasında saks mavisi yerini almıştır. Nişanlık modellerinde balık modeller, kabarık modeller, çok mini etekler ve çok uzun etekler dikkat çekmektedir. Bu yüzden nişan elbisesi nasıl olmalı sorusunu yazımızdaki önerileri dikkatlice inceleyip aklınızda bulunmasını öneriyoruz. Ara etek boyunun fazla kullanılmadığı nişanlıklarda; gelinlik tarzı modeller oldukça ön plandadır. Birçok çiftin nişanlarını da düğün gibi yaptığı son dönemlerde gelin adayları herkesin giyebileceği abiye kıyafetlerden çok gelinlik tarzında olan nişanlık modellerini tercih ediyor. Artık nişanlık modellerinin kesimlerinde ise oldukça cesur modellerden oluşmaktadır. Straplezin sıklıkla kullanıldığı nişanlıklarda; gelin adayları ciltlerinin güzellikleri ile prensesler gibi parlayacaklar. Herkesin gözünün gelin ve damat adayının üzerinde olduğu bu günde kesinlikle davetlilerden farklı bir kıyafet seçimi yapmalısınız. Sade seviyorsanız sade modellerin bir üstüne çıkabilirsiniz, nedeni ise davetliler ile biraz farklı giyinmek olmalıdır. Unutmayın ki günün en önemli kişileri sizlersiniz ve herkes sizin için o gün orada toplanacak. Eğer aklınızda halen nişan elbisesi nasıl olmalı konusunda hala fikir edinemediyseniz alttaki nişan elbisesi modelleri resimleri size yardımcı olacaktır.

Nişanlığınızı seçerken sitemizden ve internetteki modellerden yararlanabilirsiniz. Eğer açık tenli iseniz mutlaka koyu ve vurgulanmış tonları tercih etmelisiniz. Nişan elbise seçiminde bunlara

İşte sizin için seçtiğimiz bazı nişanlık modelleri ;

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ