Nişan Merasimi ve Heyecanı

Nişan Merasimi ve Heyecanı

Her çiftin en heyecanlı günlerinden biri nişanlanacağı tarihtir. Nişan tarihi çiftler için özel olan günlerde yapılırken; bazı çiftler nişan tarihlerini doğum günleriyle birleştirebilmektedir. Düğün öncesi en heyecanlı günlerden biri olan nişan günü kimi çiftlerin ailelerini tanıştırdığı an yapılmaktadır.

Kız istemeden hemen sonrasında yapılan nişan törenleri genelde evde yapılmaktadır. Bazı çiftler ise kalabalık bir davetli listesi oluşturup dış mekanlardan birini ayarlayıp istedikleri konsepte uygun hazırlatarak eğlenceli bir davet gerçekleştirirler. Nişan töreni için gelin ve damat adayları özel kıyafetler seçerek şimdiden düğünleri için prova yapmış olurlar. Nişan törenlerinde takılacak olan yüzükler de yeni çiftlerin aşkını simgeleyecek ve birbirlerine aitliğiniz temsil edecek en güzel eşyadır.

Her şeyin kusursuz olduğu ve mutluluğun doruklara çıktığı bugünde sözü geçen ve sevilen bir aile büyüğü tarafından kesilecek olan nişan yüzüğü kurdelesi ile artık resmi olarak evlilik yoluna en büyük adımı atmış olursunuz. Müzikli ve yemekli nişan davetleri de son dönemlerde en vazgeçilmez olan törenlerdendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ