Nostalji Seyahat Temalı Bir Düğün Konsepti

Nostalji Seyahat Temalı Bir Düğün Konsepti

Brittnet ve Patrick benzersiz ve eğlenceli bir düğün temasıyla dünya evine girdiler.

Onlar sevdikleri Disney kahramanları, Nostalji Seyahat temalı aksesuarlarla birlikte eski bavullar, eski kartpostallar ve daha bir çok aksesuar ile düğün konseptini oluşturdular. Yurtdışında alışılmış olan bu tarz düğün fikirleri ülkemizde henüz bu kadar kapsamlı olmasa bazı firmalar tarafından farklı düğün konseptleri oluşturulabiliyor.

Gelin adayı straplez gelinlik modeli tercih ederken damat adayı da şık bir takım elbiseyle ona eşlik ediyor. Düğün konseptine uygun olarak hazırlanan gelin çiçeği modeli ise ziyaretçiler tarafından oldukça beğeni görmüştür. Ayrıca yine aynı bütünlükte damat yaka çiçeği de bütünlüğü sağlamaktadır.

Açık hava da gerçekleştirilen düğün merasiminde davetliler için süslenen masalarda yer alan birbirinden farklı aksesuarlar da görselliği ön plana çıkarmıştır.

photography: Marianne Wilson Photography // venue: Maravilla Gardens Camarillo, California // florals: Belle of the Ball Designs // wedding dress: Jinny’s Bridal // hairpieces: Etsy // shoes: Macys // bridesmaid dresses: Nordstrom // hair + makeup: Unveiled Hair and Makeup // groom suit: Macys // videography: Modern 8 Films // paper goods:Minted // catering: Command Performance Catering // cake: Frosted Cupcakery // music: DJ Keith

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ