Özel Tasarım Gelin Ayakkabılarıyla Fark Yaratın

Özel Tasarım Gelin Ayakkabılarıyla Fark Yaratın

Sadeliğin olabildiğince ön planda olduğu bu yıllarda özel tasarım gelin ayakkabılarıyla fark yaratın gelinlik modelleri ve aksesuarlarında ayakkabılar pek de nasibini alamamış gibi görünse de özel tasarım gelin ayakkabılarıyla fark yaratın. Parlak ve pastel renklerin oldukça sık kullanıldığı gelin ayakkabıları ile renkli kişiliğinizi ve farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Farklı tasarımlar ve renklerden oluşan bu şık gelin ayakkabıları aynı zamanda oldukça rahat.

Özel Tasarım Gelin Ayakkabılarıyla Fark Yaratın

Özel Tasarım Gelin Ayakkabılarıyla Fark Yaratın

Özel Tasarım Gelin Ayakkabılarıyla Fark Yaratın

Bu yıl her kim neyi giyip rahat ediyorsa ve en çok hangi rengi seviyorsa gönlünce kullanabildiği bir modaya sahibiz. Bu sayede en çok hangi rengi seviyorsak bol bol giyebilmemizin yanı sıra gelin ayakkabılardaki renk ve topuk farklılıkları da göze çarpmaya devam ediyor. Gelinler de büyük bir değişiklik yapıp sade beyaz ve krem rengi gösterişsiz ayakkabılardan sıyrılıp gelinliklerine ve ayaklarına ufak bir dokunuşla renk kattı. Özel tasarım gelin ayakkabılarıyla fark yaratın konumuza dönersek bu ayakkabılar gelinlere özel ayakkabı olarak üretiliyor. Gelinlik ayakkabısında özel olmasını istiyorsunuz ve buna göre para ödüyorsunuz bu yüzden bazı değişiklikler yaptırabilir bazı yerlerini daha rahat kullanım için değiştirebilirsiniz. Pembe ve saks renklerinin çok tercih edildiği gelinlik ayakkabıları, gelin çiçekleri ile kombinlenerek güzel bir ikili oluşturdu. Bunun yanı sıra damatlar da müstakbel eşlerine uyum sağlayarak damatlıklarında kullandıkları kravat ve mendili eşlerinin ayakkabılarının renklerinde tercih etti.

Özel tasarım gelin ayakkabıları sipariş edebilecekleriniz

Özel tasarım gelin ayakkabıları olarak aşağıda gördüğünüz resimlerdeki modelleri yaptırmanız mümkün aynı zamanda özel isteklerniz var ise yaptırabilirsiniz kenarlarına istediğiniz fontlarda isim yazdırabilir, istediğiniz değişik resimleri gelin ayakkabılarına çizdirebilirsiniz.

Gayet farklı ve hoş görüntülere neden olan bu farklılık ile tekdüzelik ve sıradanlığı bir kenara bırakıp içinizden geldiği gibi davranıp düğününüze renk katabilirsiniz.

İşte sizin için derlediğimiz özel tasarım gelin ayakkabıları ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. arife gül yüksel diyor ki:

  merhaba,
  baştaki gelin ayakkabısını istiyorum. fiyatını ve nasıl temin edebileceğimi öğrenebilirsem çok sevinirim.

 2. gamze diyor ki:

  merhaba 7. sıradaki ayakkabıyı çk beğendim fiyat ve temin etme konusunda bilgilendirirmisiniz

  1. dugunevlilik diyor ki:

   Merhaba,
   Paylaştığımız ayakkabı modelleri sadece fikir vermek amacıyla paylaşılmıştır. Satışları tarafımızdan yapılmamaktadır.

 3. gülperi diyor ki:

  bana ulaşabilirmisiniz ayakkabı alcam lütfeeen

 4. gamzee diyor ki:

  tasarım ayakkabıları fikir vermek amacıyla paylaşmıssınız ıyıde yapmıssınınz ama aynı sekılde bende bı model begendım ve yaptırak ıstıyorum.nasıl alabılırız bu ayakkabıları pekı yardımcı olabılırmısınız???

BİR YORUM YAZ