Pantolonlu Gelinlik Modelleri

Pantolonlu Gelinlik Modelleri

Gelinlik dediğimiz zaman aklıma ilk gelen kabarık gelinlik modelleri oluyor. Fakat günümüz de farklı ve sıra dışı görünmek isteyen gelin adayları kendi isteklerine göre ilginç gelinlik modelleri de giyebiliyorlar.

Çoğumuz ” pantolonlu gelinlik mi ? ” olur desek de moda tasarımcıları farklılaşmak adına yer yolu deniyorlar. Pantolonlu gelinlik modellerinin amacı daha çok rahatlığın vurgulanması açısından önem taşımaktadır. Rahatlığına düşkün olan gelin adayları, kabarık veya dar eteklerin içinde olmak istemeyenler, ceket ve pantolon kombiniyle tasarlanmış olan bu gelinlik modellerini tercih edebilirler. Bu tarz için bir birinden farklı tasarımlar ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca pantolonlu gelinlik modellerini tercih etmeniz halinde daha sonralar da yeniden rahatlıkla giyme şansınız olabilir. Yıllar geçse bile dolabınızın üst raflarında yer alır ve her zaman düğün heyecanınızı yaşayabilirsiniz.

Ülkemiz de tercih edilmesi düşük bir ihtimal olan bu gelinlik modellerini incelemeniz belki size farklı fikirler verebilir. Biz de sizler için pantolonlu gelinlik modellerini derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ