Paris Hilton’un kardeşi Nicky Hilton evlendi

Paris Hilton’un kardeşi Nicky Hilton evlendi

Paris Hilton’un kardeşi Nicky Hilton evlendi düğünde en çok konuşulan kare Nicky Hilton frikik vermesiydi dış basında düğünden çok Nicky Hilton un frikiği konuşuldu. Kendine özel olarak diktirdiği gelinliğinin azizliğine uğrayan Nicky Hilton sosyal medyanın en çok konuşulanlar arasına girdi. Düğün başlarken gelinliğin yine azizliğe uğradı gelin arabasının tekerleğine takılan gelinlik görevlilerin müdahalesiyle arabanın altından kurtarıldı.

Nicky Hilton Gelinlik Tasarımı

Ağustos 2014 yılında erkek arkadaşı James Rothschild nişanlanan Nicky Hilton gelinlik tasarımı kendine özel olarak Valentino terzilerine diktirdi. Nicky özel olarak 2014 yılında nişanlandığında gelinlik araştırmalarına başladı 6 ay özel Valentino tasarımcılarıyla çalıştı. 10 yıl geriye dönük olarak Valentino’nun bütün gelinlik modellerine bakarak gelinlik modellerine karar verdi. Gelinlik krem renk straplez çok şık model seçen Hilton gelinliğin üzerine krem dantel tül tercih etti.Gelinliğin kolları ise uzun dantelli tül devamı olarak tasarlanmış. Gelinliğin yakası yüksek yaka gelinlik straplez gelinliğin üzerinde çok güzel durmuş. geriye doğru uzun bir etek tercih etmiş. 2 adet topuklu ayakkabılarından düz olan modelinde “Mrs. Rothschild” yazısı dikkat çekenler arasındaydı. Diğer ayakkabısı ise gelinlik kumaşından yapılmış çok özel gelinlik ayakkabısı kullanılmış. Gelinlik çiçeği ise canlı beyaz güllerden demet tercih edilmiş. Uzun bir duvak kullanan Nicky Hilton gelinliği gerçekten çok beğeni topladı.

Nicky Hilton Düğün Yeri Tercihi.

Düğün Londra da 18. yüzyıldan kalma Lady Diana’nın atalarının yaptırdığı, aynı zamanda eski evi Kensington Palace’da gerçekleşti.

Düğünden…

James Rothschild ve Nicky Hilton düğününe bir çok ünlü katıldı neredeyse sosyetenin akın ettiği olayların kadını Paris hilton da oradaydı objektiflerin yoğun ilgi gösterdiği Paris Hilton düğünde Nicky Hiltonun nedimesiydi mavi prenses model nedime nedime elbisesi tercih etti.

Düğünde yemek menüsü oldukça dikkat çekiciydi Barron Hilton tarafından instagramdan paylaşıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ