Pierre Cardin Damatlık

Pierre Cardin Damatlık

2015 ve 2016 yılında Pierre Cardin Damatlık modellerini paylaşacağız. Pierre Cardin Damatlık modellerinden bu yazımızda smokinleri paylaşıyoruz öncelikle çok fit kesim damatlık modelleri bu sene daha çok göz önünde dar kesim damatlık modelleri tercih edecekseniz Pierre Cardin Damatlık modellerine bakmadan geçmeyin.

Pierre Cardin Damatlık modelleri fiyatları

Pierre Cardin Damatlık smokin fiyatları İnternet satış fiyatı 399 liradan başlayıp 999 TL ye kadar çıkıyor geçen senenin beyaz damatlık modelleri bu sene de giyilebilir fakat beyaz smokin damatlık tercihiniz olursa fiyatları diğer smokinlere göre daha pahalı diyebiliriz en taban fiyatı beyaz damatlık modelleri oluşturuyor.

Damatlık ta kravat veya papyon tercih edebilirsiniz tercih size kalmış, Bu senede Tercih edebileceğiz damatlık yakaları şal yaka bir tık daha önde fakat mono yaka da tercihleriniz arasında olabilir.

Damatlık tercih ederken unutmayın

Mutlaka üstünüze damatlığı giyin. Yaka boynunuza gitmeyebilir bunun için üstünüzde görmeye dikkat edin renk uyumlarına dikkat edin damatlık veya smokin üstünüze oturup oturmadığını kontrol edin. Bazı pantolon modelleri cep kısmı üzerinize giydikten kırışık olur bunlara dikkat ederek seçiminizi buna göre yapın bel kısmı eğer çok dar gelir ya da çok dar üst beden ya da alt beden ile değiştirin nedeni ise daraltıp yada açtırdığınız da eski havasını yakalayamazsınız. En iyi damatlık pantolonu üzerinde en az işlem yapılandır bunlara dikkat edin.

Pierre Cardin Damatlık modellerinde bir çok seçenek bulunuyor smokin yada takım elbiselerden istediğinizi seçebilirsiniz yaka tipleri önemli dediğimiz gibi damatlığı üstünüze giyemeden kesinlikle almayın.

Ayrıca bizi Facebook ve Twitter dan takip etmeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ