Pronovias Gelinlik Mağazaları

Pronovias Gelinlik Mağazaları

Pronovias Gelinlik Mağazaları

Firma ya da kişi faaliyet alanı : Gelinlik modelleri, kokteyl elbise modelleri, abiye modeli ve aksesuarlar

Pronovias Gelinlik Yaptığı işler :  Gelinlikler , Kokteyl elbiseleri , duvaklar düğün ayakkabıları, düğün aksesuarları , özel etkinliklere göre başlıklar, çantalar, eldivenler, saç aksesuarları, köstüm mücevherleri

Düğün firması açıklaması : Pronovias Gelinlik Mağazaları Kadıköy Suadiye başta olmak üzere Nişantaşı ve İstinye de şubeleri bulunmaktadır. Dünyaca ünlü Pronovias Gelinlik İstanbul da sadece 3 adreste ürünlerini sergiliyor. Bu mağazaların dışında Pronovias Gelinlik modellerini satmaya yetkili başka mağaza maalesef bulunmuyor. Size yakın olan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Dünyaca Ünlü ve gelindiklerinde zarifliği öne çıkaran Pronovias Gelinlik zaten dünyada önde gelen firmaların başında geliyor. Gelinlik moda haftalarında günlerce sergiledikleri gelinlikler konuşuluyor. Moda Haftalarının en çok ziyaretçi alan en çok marka değeri olan gelinlikçilerin başında Pronovias Gelinlik gelir. Eğer gelinlik almadıysanız buralara uğramadan yada modellerini görmeden sakın karar vermeyin.

Sitemizde Pronovias Gelinlik  ile ilgili yazılarımıza ve gelinlik modellerine bakabilirsiniz

Pronovias Gelinlik  

Düğün firması adresi : Bağdat Cad. No 438/A  Suadiye/İstanbul

Şube : Teşvikiye cad. inaniyet apt. no 129 D1 Nişantaşı /İstanbul

Şube : İstinye bayırı caddesi İstinye park alışveriş merkezi  İstinye/İstanbul

Şehir : İstanbul/Avr./And.

Telefon : 0216 411 2039 (Kadıköy)

Şube :0212 296 43 04 (Nişantaşı)

Şube : 0212 345 58 45 (İstinye)

Firma anahtar kelimeleri; İstanbul Pronovias Gelinlik mağazası, Pronovias Gelinlik mağazaları,Pronovias Gelinlik mağazaları nerede, Pronovias Gelinlik mağaza adresi, Pronovias Gelinlik mağazaları Telefon, Pronovias Gelinlik mağazaları randevu telefonu, Pronovias Gelinlik istinye randevu, Pronovias Gelinlik istinye telefonu, Pronovias Gelinlik İstinye adresi.

Pronovias Gelinliklerden birkaçı 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ