Renkli düğün davetiye modelleri

Renkli düğün davetiye modelleri

Düğün davetiye modelinize henüz karar vermediyseniz bu yazımız size ilham verecek. Renkli düğün davetiye modelleri size göre olabilir. Klasik davetiye modellerini bir kenara atarak renkli düğün davetiye modelleri ile size özgü ve farklı tasarımdaki davetiye modelleriyle davetlileri şaşırtabilirsiniz.

Renkli düğün davetiye modelleri en çok kullanılan renkler

Renkli düğün davetiye modelleri

Renkli düğün davetiye modelleri

Gökkuşağı tadında bir birinden farklı renkler kullanarak oluşturacağınız renkli davetiye modellerini değişik yazı karakterleriyle süsleyebilirsiniz. Renkli davetiye modellerinde genelde kullanılan renk mevsime göre değişir mevsim sonbahar ise sonbaharı yansıtan renkler kullanılır bu mevsimde yapraklar döküldüğü için parlak turuncu renkler ya da sarı renkler kullanılır.İlk baharda yeşil renklerin hakim olduğu davetiye renkleri kullanılır. Kış için mor kırmızı renkler kullanılır. Yaz mevsimi renkleri mavi olduğu için mavi renk kullanılır. Bu renklerin 3 farklı pastel renkleri kullanılır ise çok güzel görünüm oluşturur.İster iseniz sizin belirleyeceğiniz renkler ve fontlar ile davetiye yaptırabilirsiniz pastel renklerinin moda olduğu bu zamanlarda kendiniz davetiye tasarlayabilirsiniz. Renkli davetiye modelleri tasarlamak isterseniz yada bilginiz yok ise davetiye basan matbaa dan yardım alabilir aklınızdaki davetiye modelini tasarlatabilirsiniz. Böylelikle hem sıra dışı hemde ilgi çekici bir davetiye tasarımı ortaya koymuş olursunuz. Bütçenize uygun olarak farklı tarzlarda davetiye modelleri yaptırmanız yıllar sonra baktığınızda bile o günkü duyguları yaşamanıza sebep olacaktır. Eğer isterseniz renkli düğün davetiye modelleri sizde yapabilirsiniz 1 yazıcı ve kırtasiyeden alacağınız renkli fon kartonları yada renkli a4 kağıdı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz, photoshop bilen arkadaşınız var ise kısa sürede renkli davetiyeniz hazır olacaktır.

Sizler için derlemiş olduğumuz ilginç davetiye modellerini inceleyerek sizde kafanızda bir tasarım oluşturabilir ve bunu davetiye olarak bastırabilirsiniz.

İşte sizlere fikir verebilecek renkli düğün davetiye modelleri .

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hatice diyor ki:

    Çok güzel davetiyeler bunları nereden bulabiliriz

BİR YORUM YAZ