Rosa Clara 2014 Gelinlik Modelleri

Rosa Clara 2014 Gelinlik Modelleri

Gelini gelin olduğunu hissettiren ve gelinler için karar vermesi en zor olan şeylerden birisi de gelinlik modeli seçimidir.Onlarca firma içerisinde yüzlerce gelinlik modeli arasından en doğru gelinliği seçmek zahmetli bir iştir. Straplez modellerden, uzun modellere, kabarık modellerden, dekolteli modellere kadar bir çok model arasından size uygun olan gelinlik modelini seçebilmelisiniz.

Bu yazımızda Rosa Clara 2014 gelinlik koleksiyonunu sizlere tanıtmaya çalışacağız.

 

Rosa Clara gelinlik modelleri sadelik ve zarifliğiyle göze hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. İnce detaylarla süslenen ve abartıya kaçmayan süslemeleriyle kusursuz olma yolunda ilerlemektedir.

Rosa Clara gelinlik koleksiyonu içerisinde en çok dikkatleri çeken sırt dekolteleri olmaktadır. Dekolte seven ve vücuduna güvenen gelin adayları sırt dekolteli gelinlik modellerinden birini tercih edebilirler. Bunun yanı sıra gelinlik modelleri üzerindeki desen işlemeleri ve tüller de koleksiyonu tamamlayıcı unsurlar olmuştur.

Rosa Clara ve koleksiyonu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler http://www.rosaclara.es adresini ziyaret edebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ