Salon Vizyon Pendik Düğün Salonu İSTANBUL

Salon Vizyon Pendik Düğün Salonu İSTANBUL

Salon Vizyon Pendik

Firma ya da kişi faaliyet alanı : Düğün salonu,Düğün Organizasyon, sünnet organizasyonu, Kına ve nişan

Salon Vizyon Pendik Yaptığı işler :  Düğün organizasyonu ve nişan organizasyonu, özel toplantılar bayi organizasyonları yemekli kokteyl ve mezuniyet gecesi partileri. İftar ve ramazan ayı organizasyonları.

Düğün firması açıklaması : Salon Vizyon Pendik Kurtköy de faaliyet gösteren salon vizyon, özel gün organizasyonları şirket toplantıları gibi faaliyetlerinin yanı sıra ana faaliyet alanı olarak düğün ve nişan organizasyon planlaması ve düzenlemesi yapmaktadır. Düğün ve nişan günleriniz de en iyi düğünü yapmak için özel misafirlerini beklemektedir. Kına gecelerinin de düzenlendiği salon da 600 kişilik kapasitesi ile otopark ve merkezi konumu ile öne çıkıyor. İsteğe göre artırılan salon kapasitesi en ideal sayı 600 kişiliktir. 10 yıllık tecrübe ile düğün kına gecesi sünnet ve nişan organizasyonlarının yapıldığı salon servis kalitesi ile öne çıkmaktadır. Pendik’teki vizyon düğün salonu Bebek mevlüdü de yapmaktadır.

Düğün firması adresi : Yenişehir mah. Mustafa Akyol cad. Grup Center iş merkezi No:11/7  Kurtköy/Pendik/İstanbul

Şehir : İstanbul/Pendik

Telefon : 0216 482 43 81

Firma anahtar kelimeleri; Pendik düğün salonları, Pendik Kurtköy düğün salonu, pendik düğün organizasyonu, Pendik Salon Vizyon düğün salonu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ