Selma Ergeç Can Öz evlendi

Selma Ergeç Can Öz evlendi

Düğün Provası Almanya da

Ünlü oyuncu ve manken Selma Ergeç Almanya da Can Öz ile evlendi. Annesi ve kendisinin okuduğu okulda dış çekimi gerçekleşen düğünden önce prova niteliğinde, sadece ailelerden birkaç akraba ve Nur Fettahoğlu ve Burcu Kutluk katıldı. 2 yıldan uzun bir süredir aşk yaşayan ünlü çift evlendi.

Geçtiğimiz temmuz ayında arkadaşları ile birlikte görülen Selma Ergeç’in elindeki tek taş yüzük dikkatlerden kaçmamıştı sorular üzerine evlilik kararı alıp almadığı sorulan güzel oyuncu, henüz evlilik günü belirlemediği için soruları yanıtsız bırakmıştı. Almanya da evlenen çift açıklamalarında Türkiye ye dönüp düğün yapacaklarını açıkladı.

Selma Ergeç Can Öz nikah şahitliğini Deniz Kavukçuoğlu, Nur Veziroğlu (Fettahoğlu) ve Burcu Kutluk yaptı. Gelin Selma Ergeç’in gelinliğini ünlü modacı Tuvana Büyükçınar tasarımını üstlendi. Elbise gelinlik modeli olarak tasarlanan gelinlik Selma Ergeç te çok güzel durmuş uzun kollu tül ile kollarını kapatan Tuvana Büyükçınar klasik gelinlik modellerinin aksine çok güzel elbise gelinlik modeli tasarlamış. Gelinin makyajı abartısız saçlarını ise kafasının arkasından topuz yaparak toplamış. Damat Can Öz ise damatlığın da kravat, yelek kombinasyonunu tercih etmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ