Şık ve Rahat Gelin Ayakkabıları

Şık ve Rahat Gelin Ayakkabıları

Bir bayan için en değerli günlerden biri olan düğün gününde rahatlık ve şıklık oldukça önemlidir. Gelin adaylarının düğün hazırlıkları arasında yer alan gelinlik seçimi, gelinlik saçı ve gelinliğin altına giyecekleri ayakkabılar özenle ve binlerce çeşit arasından seçilmektedir.

gelin ayakkabısı modelleri arasında  sezonunun en trend renkleri olan mavi, mor, pembe, şeftali, dore, krem ve tabi ki beyaz bulunmaktadır. Renklerin yanı sıra önemli olan nasıl bir topuk seçecek olduğunuzdur. Düğününüzde nasıl danslar yapacağınız ve düğününüzün nerede olacağı da gelin ayakkabısı seçiminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Klasik olarak kapalı ortamlarda ve havuz başında gerçekleşen düğünlerde istediğiniz topuk modelini seçebilirken, kır düğününüzde asla sivri topuklu gelin ayakkabısı modeli seçilmemelidir. Topuklar çimlere batacağından hem oynamanız hem de yürümeniz zor olacaktır. Kısacası hareketinizi kısıtlayacak olan ayakkabılardan kesinlikle kaçınmalısınız. Gelin ayakkabısı seçilirken mutlaka karar verdiğiniz modellerden birini alırken gün sonunda satın almaya önem verin. Düğün boyunca ayakta durup tebrikleri kabul edeceğinizden ve oynayacağınızdan ayaklarınız şişecektir. Bu nedenle ayakkabınızı ona göre almalısınız. Son derece uygun modeller arasından doğru seçimi yaparken ayaklarınızı vurmayacak olmasına da önem vermelisiniz.

gelin ayakkabısı modellerinde; dolgu topuklar, sivri topuklar ve platform topukların yanı sıra babetler de yer almaktadır. Sizler de farklılık ve renklilik katmak istiyorsanız mutlaka renkli bir model seçmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ