Size En Uygun Renk Damatlık Hangisi ?

Size En Uygun Renk Damatlık Hangisi ?

Damatlık seçiminde sadece kendi fikrinize ve beğeninize göre hareket etmeyip tüm yapmış olduğunuz ve seçtiğiniz düğün konseptinin yanı sıra gelininizin gelinliğindeki tasarıma da uyacak havada bir damatlık seçmelisiniz. 2013-2014 damatlık modellerinde sıkça rastlanan gri ve beyaz tonlarının yanı sıra her zaman ön planda yer alan siyah da damatlık modellerinde gözdeliğini sürdürmektedir.

Kumaşa yapılan işlemeler, kesimler, detaylar, cep ve düğme eklentilerinin yanı sıra deri kumaş detayları da damatlık modellerinde oldukça şık durmaktadır. Ceket ve pantolon seçimi ile bitmeyen ve diğer takım elbiselerden oldukça farklı bir çizgiye sahip olan damatlıklar çeşitli aksesuarlar ve birlikte giyilecek eşyalarla da taçlandırılmaktadırlar. Hoş bir gömlek, papyon ya da kravat, kol düğmeleri, mendil, kravat iğnesi ayakkabı ve kemer damatlığı tamamlayıcı en önemli aksesuarlardır. Damatlığınızın rengine göre seçimi yapmanız gereken bu aksesuarların renk seçiminde gelininizin kullandığı renkli bir objeden de esinlenebilirsiniz.

Bir çiftin uyumunu düğünlerinden itibaren yakından izleyen davetliler, bu hoş kıyafet detaylarını da mutlaka fark edecektir. Fotoğraflarınızda da oldukça hoş duracak olan bu ince detaylara mutlaka önem vermelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ