Sonbahar da Gelin / Damat Olmak

Sonbahar da Gelin / Damat Olmak

Sonbahar, dış mekan çekimlerinde korkulan mevsimlerden biridir. Ancak sonbahar mevsiminin avantajı ışığın en doygun olduğu ve fotoğraflara en güzel yansıdığı kareleri bu mevsimde yakalamak mümkündür.

Dökülmüş yapraklar, tam düğün günü için romantizme ve mutluluğa uygun bir atmosferdir. Eğer yağış olmazsa Emirgan korusu, Hidiv kasrı, Bahçeşehir gölet, Fenerbahçe parkı gibi koru ve parklarda doğa konseptli çekimler gerçekleştirmek mümkündür bunların yanında Beyoğlu, Galata Kulesi, Kuzguncuk, Üsküdar gibi mekanlarda ise şehir konseptli çekimler yapılabilir.

Bahar mevsiminin yağışlı geçmesinden dolayı genellikler çiftler istemedikleri halde stüdyo çekimlerine yönelebiliyorlar. Bu nedenle yağışlı günlerde mekan alternatifleri azalıyor olsa da İstanbul gibi bir şehirde bulunduğunuz yere yakın bir mekan mutlaka bulabilirsiniz.  Anadolu yakasında Haydarpaşa tren garı , Avrupa yakasında Koç Müzesi yağmurda en çok tercih edilen mekanlar arasındadır.

İşte sizin için internetten bulduğumuz sonbahar çiftleri 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cetin diyor ki:

    bu son bahar fotograflarının cekıldıgı mekan neresidir acaba,sadece gelin damat değil çılgın manzara kart postal fotolar cekılır..Mekanın yerını bıze bağışlarsanız sevinirim.Teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ