Sonbahar Düğün Fotoğrafları Nasıl Olmalı?

Sonbahar Düğün Fotoğrafları Nasıl Olmalı?

Oldukça önemli olan düğün fotoğrafları çekimleri havaların değişmesiyle mekan ve tarz değiştirmeye başladı. Yağış olmadığı taktirde  sonbahar düğün fotoğrafları için tercih edilebilecek İstanbul’daki en uygun yerler arasında Beyoğlu, Kuzguncuk, Hidiv Kasrı, Galata Kulesi, Emirgan Korusu ve Fenerbahçe Parkı yer almaktadır.

Stüdyo çekimlerinden uzaklaşmak ve doğal görünümlü ortamlarda fotoğraf çektirmek için dış mekan fotoğrafçılığına yönelen çiftler için sonbaharda düğün fotoğraf çekimi için mekan seçiminde bulunmak oldukça riskli. Bazı yerler için özel izin ve ayarlamalar gerekirken; bazı yerlerde yağış nedeniyle çekim iptali ya da mekan değişimi yapılmak zorunda kalınabilmektedir. Sürpriz yağışlı günler için tercih edebileceğiniz mekanlar arasında; Haydarpaşa Tren Garı ve Koç Müzesi yer almaktadır. Son derece stres altında olan çiftler için kamera önünde rahat ve özgün pozlar vermek son derece zor olabilmektedir. Bu nedenle iş birazda fotoğrafçıya düşmektedir.

Sonbahar düğün fotoğrafı çektirecek çiftler mutlaka fotoğraf çekimi yaptıracakları kişiyle önceden sohbet etmeli ve enerjilerini ayarlamalıdır. Bu sayede düğün fotoğrafları için çekim yapılacağı gün daha rahat hareket edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ