Sonbahar Düğün Konsepti Nasıl Olmalıdır ?

Sonbahar Düğün Konsepti Nasıl Olmalıdır ?

Her düğünün kendine has bir çizgisi ve tasarımı vardır. Bunu gelin ve damadın beğenileri belirlediği kadar mevsimsel özellikler de belirlemektedir. Bir sonbahar düğünü için yaz tonlarını seçmek oldukça aykırı bir durum olacağı için daima sonbahar mevsiminin renklerinin hissedileceği bir konsept hazırlanmalıdır. Aşkın mevsimi olarak adlandırılan sonbahar mevsimi döneminde düğününüzü planlamak oldukça doğru bir seçim. Çünkü yazdan kalma sıcak esintilerin ve güneş parıltılarının kaldığı harika bir geçiş mevsimidir sonbahar.

Sonbaharda evlenecekler için düğün konsepti olarak belirlenebilecek birçok farklı fikir bulunmaktadır. Bunlar masa, sandalye ve süslemelere yansımış olan güz renkleri ve güz mevsimini hissettiren yapraklar gibi dekorasyon malzemeleridir. Dilerseniz düğününüzü açık ya da yarı açık bir mekanda planyabilir bu sayede dekoratif ekstra bir şey kullanmanıza gerek kalmadan direk doğanın kendisini düğününüze fon olarak kullanabilirsiniz.

Sonbahar düğün konsepti için uygun renkler; toprak rengi, kızıl, sarı, bronz ve turuncudur. Masa dekorasyonları için meşe palamutları, kahve çekirdekleri, ahşap kutular ve dökülmeye başlayan ağaç yaprakları kullanılabilir. Sonbahar düğün pastası olarak da kestane ya da balkabaklı bir pasta tercih ederek genel konsepte uyum sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ