Sonbahar Düğünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sonbahar Düğünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oldukça sevinçli bir telaşla başlanan evlilik hazırlıklarında evleneceğiniz mevsim sonbaharsa dikkat etmeniz gereken birçok ince detay bulunmalıdır. Yazdan kalma havalara güvenip düğününüzü açık mekanda organize ettirmeniz halinde karşılaşabileceğiniz aksiliklerin önüne geçmelisiniz. Yağabilecek yağmuru önceden düşünerek mutlaka masaların ve genel anlamda düğün mekanının üstüne bir tente uygulaması yaptırmalısınız.

Havaların soğuyacağını göz önünde bulundurarak taşınabilir ısıtıcılarla da konuklarınıza sıcak bir ortam sağlamalısınız. Bunu yanı sıra yarı açık bahçeli mekanları da tercih edebilir aynı anda hem kapalı hem de açık mekanda düğününüz için hazırlıklar yaptırabilirsiniz. İçeceklerin ve yiyeceklerin de mevsime uygun olarak seçilmiş olması gerekmektedir. Tercih edeceğiniz düğün pastasında mevsimsiz meyveler ya da dondurma bulunmamalıdır. Davetlileriniz için hazırlamış olduğunuz masaların rüzgar alan ya da onların hareketlerini engelleyecek dar bir alanda olmamasına özen göstermelisiniz. Düğününüzün yemekli ise mutlaka aperatifler ve sıcak bir çorbayı es geçmemelisiniz.

Düğününüz için seçmiş olduğunuz renkler ve tema da sonbaharı yansıtacak türden olmalıdır. Her sandalyenin başında davetlileriniz için seçilmiş sonbahar tonlarında polar şallar bulundurmanız da onları ne kadar düşündüğünüzü gösterecek önemli detaylardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ