Sonbahar Düğünlerinde Kendi Tarzınızı Yaratın

Sonbahar Düğünlerinde Kendi Tarzınızı Yaratın

Sonbahar düğünleri için farklı organizasyon şirketleri ile anlaşabileceğiniz gibi kendi tarzınızı kolaylıkla yansıtabileceğiniz iyi planlanmış bir organizasyonu kendiniz de yapabilirsiniz. Havaların değişkenlik gösterdiği bu mevsimde evlenmek çok hoş olsa da düğün kutlamanızın berbat olmasını istemezsini bu nedenle yarı açık bahçe ya da hem açık hem de kapalı mekanı olan ve bu iki mekanı da aynı anda kullanabileceğiniz bir yer tercih etmelisiniz.

Düğün mekanınızın ve yaptığınız hazırlıkların ufak bir yağmur ya da rüzgar sürprizi ile ıslanıp bozulmasını istemezsiniz. Bu nedenle açık mekanlarınız için ufo ısıtıcılar ve büyük şık tenteler kullanabilirsiniz. Düğün davetiyeniz için sararmış bir yapraktan esinlenebileceğiniz gibi kızıl bir sonbahar güneşinin tonlarını da kullanabilirsiniz. Ağaç esintilerinin oldukça şık duracağı ve bir bütünlük oluşturacağı sonbahar düğünleri için nikah şekerlerinizi de palamut ya da ağaç fidanlarından seçebilirsiniz. Düğün dekorasyonunuz için uçuk pembe, kızıl, kahve tonları, krem ve güneş ışıltılarını yansıtan sarı tonlarını kullanabilir; masalarınızı süslemek için sararmış yapraklardan ve sonbaharın renklerini yansıtan incilerden yardım alabilirsiniz.

Oldukça samimi bir hava katacak olan sonbahar esintileri; sonbahar düğünü yapacaklar için büyük bir şans. Değişik fikirler ve renk seçimleriyle her bir sonbahar düğünü bir diğerinden oldukça farklı olacaktır. Bu nedenle sizler de sonbaharda evlenecekseniz kendi zevk ve tarzınızı kolaylıkla düğününüze yansıtabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ