Sonbahar Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Sonbahar Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Sonbaharda evlenecek çiftlere; evlenmek için oldukça doğru karar verilmiş bir mevsim denilebilir. Güz gelini olarak adlandırılan gelin adaylarının çevrelerine saçtığı ışık tıpkı sonbaharda yazdan kalma güneşin saçtığı sıcak ışıltılar gibidir. Toprağın ve doğanın en güzel renklerine sahip olduğu bu mevsimde evlenecek olan gelinler; şık bir gelinlik, gelin ayakkabısı, gelin çiçeği, gelin makyajı ve gelin saçı ile harika bir prenses olabilirler.

Güz gelinlerinin tercih edebilecekleri 2013 sonbahar gelin saçı modelleri arasında yarım topuzlar, dağınık topuzlar ve mizampli tarama yer almaktadır. Dilerseniz saçlarınızı dağınık bir fön uygulamasıyla serbest bırakabilir ve tüm görselliği doğal görünümünüzle duvağınıza bırakabilirsiniz. Karamel, kumral, kızıl ve bakır tonlarının gelin saçlarında sıkça kullanıldığı sonbahar dönemi için en uygun karar yaz sonunda saç rengi ve boyunda değişiklik yapmaktır. Yazın yıpranan saçlardan daha sağlıklı bir görünüme geçip hoş bir gelin saçına sahip olmak istiyorsanız mutlaka gelinliğinizin modelini de göz önünde bulundurmalısınız. Yüz hatlarınız kadar gelinliğinizin yaka kısmı da saçınızın modelini belirlemeniz de ekili olacaktır.

Dantellerle boğaz ve kolları saran gelinliklerde dağınık saç modellerini kullanmak uygun değildir. Bu nedenle gelin saçı modelinize karar verirken mutlaka önceden kuaförünüze danışın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ