Sonbaharda Balayı Tatili

Sonbaharda Balayı Tatili

Son Bahar Geldiğinde En Güzel Balayı Yerleri 

Sonbahar en güzel mevsimlerden birisi. Yazdan kışa doğru geçişte doğa kendini yenilemektedir. Tüm bu değişimler sonbaharda olmaktadır. Dolayısı ile bütün o güzel doğa değişimlerini sonbaharda görebilmekteyiz. Bu değişimler oldukça romantik anları da beraberinde getirebilmektedir. Yaza kendilerini ayarlayamayan çiftler düğününü sonbahar mevsiminde yapmaktadır. Dolayısı için balayı da sonbahara denk gelmektedir. Sonbaharda balayı tatili için oldukça fazla yer bulunmaktadır. Bu konuda ülkemizdeki en güzel tatil yerlerinden birkaçı Abant ve Sapanca’dır.

Abant Sapanca

Doğal görüntüsü ile insanın içini ısıtabilmektedir. Sessiz ve sakin bir ortamda hiçbir dert olmadan eşiniz ile oldukça güzel vakit geçirebilirsiniz. Balayı rezervasyonunu uygun ayarlayabileceğiniz yerler mevcuttur. Ayrıca sonbahar mevsiminde bölge çok daha romantik olmaktadır. Dolayısı ile eşinizle oldukça duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

Son Baharda Kayak Merkezleri

Uludağ, Kartalkaya, Palandöken, Kartepe,Erciyes gibi kayak merkezlerinde kar olmasa dahi manzarası muhteşem kayak merkezi otellerinde yerlerinizi ayırtabilirsiniz en güzel doğa manzarasına sahip bu yerler balayı için çok iyi alternatif olabilir, en iyi sonbahar fırsatlarını kayak merkezi otellerinde bulabilirsiniz.

Güney Ege Ve Akdeniz

Son baharın gelmesiyle birlikte otel fiyatları neredeyse 3 te 1 fiyatına düşmektedir. Kalabalık sezondan uzak çok güzel balayı geçirmek isteyen çiftlere en güzel tatil yerlerinden Antalya, Marmaris, özellikle Fethiye en güzel otellerin en güzel odaları sizleri bekliyor. Bu bölgelerden yerli turistlerin gitmesiyle birlikte sezonun boş olması otelleri ve tatil köylerini fiyat azaltmaya yöneltiyor. Yaz aylarında kişi başına 600 Tl gibi fiyat ödediğiniz oteller son baharda otel fiyatlarını yarıdan, çeyrek fiyatlara çekebiliyor 150 Tl gibi kişi başı fiyatlar ile cazibelerini artırıyor denizin tamamen soğumadığı havuz suyunun sıcak olduğu oteller ilginizi çekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ