Sonbaharda Damatlık Seçimi Nasıl Olmalı ?

Sonbaharda Damatlık Seçimi Nasıl Olmalı ?

2013-2014 sonbahar damatlık modelleri arasında klasik modeller kadar kendi yaratacağınız özel seçim kombinler de tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kişiliğinizi yansıtmadığını düşündüğünüz damatlıklar yerine tamamen rahat edeceğiniz ve sizi yansıtan bir seçim yapmalısınız.

Sonbahar damatlık seçenekleri arasında; klasik smokin, sonbaharı en güzel şekilde yansıtan ve düğün temanızla uyum sağlayacak kahve ve krem tonları bulunmaktadır. Ayrıca gri takımlarla yaratılmış değişik kombinler sayesinde kendi çizginizi yansıtabileceğiniz farklı damatlıklar da 2013-2014 sonbahar damatlık seçimlerinden olabilir. Yazdan kalma günlerin güneşinden yüz bularak sizler de seçimlerinizi kalın ketenlerden yapılmış damatlıklardan yana kullanabilirsiniz. Hem kendinize özel bir seçim olarak tasarlayabileceğiniz hem de diğer damatlardan oldukça farklı görüneceğiniz bu damatlıklar oldukça trend.

Kahve tonlarında seçeceğiniz damatlıklar ise gelinlerin gelinlikleriyle oldukça güzel bir ahenk yakalayacak türden çizgilere sahiptir. Özellikle sonbaharın havasını yansıtmak ve biraz da olsun yumuşatmak adına sizler de kahve ya da gri tonlardaki damatlıklarınız içerisinde mavi tonlarda gömlek tercihi yaparak kendi özel damatlığınızı tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ