Sonbaharda Gelin Çiçeği Nasıl Olur?

Sonbaharda Gelin Çiçeği Nasıl Olur?

Sonbahar gelinlerinin karar vermekten en çok zorlandığı konulardan olan gelin çiçekleri için değişik fikirler bulunmaktadır. Öncelikle gelin çiçeğinizin yapay mı canlı mı olmasını istediğinize karar vermelisiniz. Yapay fakat oldukça gerçekçi görünen gelin buketleri de usta çiçekçiler tarafından aranjman edilmektedir. Bu sayede sizler de istediğiniz çiçeği gelin buketi olarak kullanabilirsiniz.

Sonbahar gelin buketleri için kurutulmuş çiçekleri, kumaştan yapılmış çiçekleri ya da mevsimin en güzel çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Ağaçların kurumuş yaprakları ve dallarından hazırlanmış buketler de deformasyona uğramayacak en özel seçimlerdendir. Sarı güller, orkide çeşitleri, çikolata kozmosu, ortanca, kala zambağı, gerbera papatyası ve yıldız patı çiçekleri hem narin hem de şık bir gelin buketi için seçilebilecek en güzel çiçeklerdir. Birçok farklı renkteki bu çiçeklerden makyajınıza en uygun olanı tercih ederek güzel bir kombinasyon yakalayabilirsiniz.

Sonbaharın en canlı ve zarif çiçeklerinden yapılmış bir gelin buketi düğününüze renk katacak en önemli detaylardan biridir. İsterseniz ayakkabınız ve sevgili damadınızın mendil ve kravatını da çiçeğinizin renginden seçebilirsiniz. Bu sayede hoş bir uyum yakalamış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ