Sonbaharda Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Sonbaharda Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Gelinlerin narin bir damlayı temsil ettiği sonbahar mevsimi için bu yıl seçebileceğiniz gelinlikler oldukça özel tasarımlara sahip. Sonbahar gelinlerinin büyük bir avantajı ne sıcak ne de soğuk olacağı için dilediği kapalılık ya da açıklıkta gelinlik ve gelin ayakkabısı seçimi yapabilirler.

2013 sonbahar gelinlik tasarımlarında yaygın olarak gipür ve danteli görebilirsiniz. Geçtiğimiz dönemlerin vazgeçilmez aksesuarı olan gelin eldivenleri 2013 sonbahar döneminde de gelinliklerin tamamlayıcısı olarak oldukça revaçta. Dantel ve tül detaylarına sahip eldivenler 2013 sonbahar gelin adaylarının daha da narin görünmesine yardımcı olacaktır. 2013 sonbahar gelinlik tasarımlarında rastlanan diğer detaylar ise duvak ve kürktür. Yakalarda bulunan kürk detayı dantel ile birleştiği noktada oldukça şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Havaların değişiklik gösterdiği sonbaharda ayrıca gelinlerin üşümesini de engelleyecek olan bu detay gelinliğin görüntüsünü de bozmadan kullanılabilecek en güzel tercihlerdendir.

Uzun dantel kollu gelinlikler ve bilekten büzgülenmiş uzun kollara sahip gelinlikler şık ipek ya da saten kumaşla birleştiğinde oldukça farklı ve güzel bir gelinliğe sahip olmanızı sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ