Sorun Çıkarmayacak Gelin Saçı Nasıl Olmalıdır ?

Sorun Çıkarmayacak Gelin Saçı Nasıl Olmalıdır ?

Gelinlerin en korktuğu konulardan biri de düğün günlerinde o kadar uzun süre saçlarının bozulmadan kalabilecek olup olamamasıdır. Gelinlerin bu nedenle gelin saçı denildiğinde akıllarına ilk önce gelin topuzları gelmektedir. Gelin topuzları her ne kadar kullanışlı olsa da bazen dikkatsiz bir kuaför nedeni ile topuzun açılma ihtimali de bulunmaktadır. Bu nedenle zor duruma düşmek istemeyen gelin adayları mutlaka gelin saçı modelinde en doğru kararı vermelidir.

İyi yapılmış bir gelin saçı modelinde ister dağınık bir topuz olsun ister açık bir saç modeli olsun isterse de örgülü bir model olsun mutlaka gizli ve saçınızın rengine uygun firketelerle tutturulmalıdır. Aksi taktirde en güzel gününüz sizin için bir felaketle sonuçlanabilir. Bu tarz sorunların önüne geçmek için kuaförünüzü iyi seçmeli ve gelin saçı modeliniz için ondan sizin saçınıza en uygun olanı hakkında yardım almalısınız. Örgü gelin saçı modelleri daha sorunsuz modellerden biridir. Minik örgülerin hareket kattığı bir topuz size uzun süre dayanacak bir saç imkanı sunar. Tabi ki burada önemli olan gelinliğinizin modeline uygun olup olmadığı konusudur.

Gelin saçınız için en iyi sorunsuz modeli seçerken gelinliğinizin modeline uygun bir tarz seçmenizdir. Bu sayede kusursuz bir görünüm yakalamış olursunuz. Düğününüz boyunca oynayacağınızı ve sürekli fotoğraflarda olacağınızı göz önünde bulundurarak saçınızın boyuna en uygun modeli seçmeniz daha doğru bir karar olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ