Taç Örgü Saç Yapımı

Taç Örgü Saç Yapımı

Kuaföre ayıracak vaktiniz yok ve kendi saçınızı yapmak zorunda mısınız? O zaman bu anlatım size çok yardımcı olacaktır. Fransız örgü ve topuz saç modeli olan uzun saçlar için oldukça ideal bir saç modelidir. Gelin saç modelinizi veya her hangi bir davet için saç modelinizi bu şekilde yaparak kusursuz bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Taç Örgü Saç Yapımı

Aşağıda bulunan açıklama google translate aracılığıyla çevrilmiştir.
1. Diğer bir kulak saç Fransız örgü ön bölümü. Adım 7 kadar örgü ucunu bırakın.

2. , Saç üst bölümünde almak kızdırmak buçuk oluşturarak bobby işaretçilerine ile güvenli pin – yarım aşağı bakmak.

3. Daha sonra, saç bir tarafında bir saç bir bölüm alır, bu büküm ve ters yan getirmek ve Bobby iğne ile pin. Adım 1 daha önce güvenli bobby işaretçilerine kapsayacak emin olun.

4. + 5. Daha sonra saç, büküm bir bölümü oluştururken, sadece saç bir bölüm ile tutturulmuş saç bölümünden kalan “kuyruk” almak ve karşı tarafa getirmek ve doğrudan bir önceki büküm altında bobby işaretçilerine ile güvenli bir pin.

6. Orada iki tarafında daha fazla bölümleri artık ve sadece “kuyrukları” ile bırakılır kadar işlemi tekrarlayın.

7. + 8. Büküm ve üst üste, üst üste büküm göz taklit ederek kalan “kuyrukları” pin.

9. + 10. Tüm saç bükülmüş ve tutturulmuş sonra, arkasına örgü getirmek ve bobby işaretçilerine ile sabitleyin.Örgü “kuyruk” zaten tutturulmuş katlanmış taklit yapma.

11. Tüm saç ve örgü güvenli bir şekilde tutturulmuş sonra, yavaşça daha gevşek daha dolu bir görünüm oluştururken saç römorkör.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ