Tarık ediz gelinlik modelleri 2015

Tarık ediz gelinlik modelleri 2015

Tarık Ediz couture tasarımcı abiye ve gece elbiseleriyle tanıdığımız ünlü modacı tarık ediz gelinlik modelleri 2015 koleksiyonu ile karşımızda 2015 gelinlik modellerinde ses getirecek tasarımcı bilmeyenler için söyleyelim. Dünyaca ünlü moda tasarımcısı gece elbise ve abiye dışında gelinlik modelleriyle çok fazla iddialı. Ayrıca tasarımcı dünyada yapılan bütün ünlü evlilik moda haftalarına katılıyor. Bütün tasarımlarıyla gerçekten göz dolduruyor. Bizce hakkettiği konumu sadece bir tasarımına gelinlik modeline bakarak anlamak mümkün.

Tarık Ediz Kimdir

1999 yılında bursa da kurduğu atölye ile sektöre  butik mağazacılık ile adımını atarak başladı önce abiye gece elbiseleri dikmeye başlayan zaman için de elit bir tasarımcı olur ve daha sonra yükselerek dünyada tanınmış bir modacı olur şuan 35 ülkeye ürün satan Tarık Ediz gün geçtikçe yükselmekte tasarımlara kendine özgün dokunuşları ile hayat veren Tarık Ediz herkesin dolabında bulundurması gereken gece elbiseleri tasarlıyor.

Tarık Ediz gelinlik modelleri

Tarık Ediz kendine özel dokunuşları ile gelinlikte fark yaratan ünlü modacı en güzel gelinlikleri ile karşınızda 2014 yılında çok güzel bir koleksiyona imza atan modacı 2015 yılında da bir önceki yıla göre farklı dokunuşları ile gelinlik modellerine yön veriyor. Bu sene Bütün tip gelinlik modellerinden üreten hatta bir kaç gelinlik modelini karıştırarak orta çıkaran Tarık Ediz’in bu seneki gelinlik modelleri çok beğeni topladı. Alışa gelmiş gelinlik modellerinin dışında da gelinlik tasarlayan Tarik ediz cepli gelinlik modeli bile koleksiyonunda barındırmış. Dantel işlemelerini çok iyi derecede gelindiklerinde kullanan tasarımcı özelikle balık gelinlik modelinde amerikan saten kumaşını gelinlikte daha güzel nasıl göstereceğini biliyor. Aynı zamanda Tarık Ediz fiyatları diğer ünlü modacılara göre daha uygun 35 ülkede hazır gelinlik modellerini bulabilirsiniz.

Özellikle satış yapılan yabancı ülkeler.

  • Almanya
  • ABD
  • İran
  • Hindistan
  • Dubai
  • Belçika
  • Hollanda

Dünyanın daha bir çok noktasına Satış yapan ünlü modacı Tarik Ediz her ülkeden neredeyse ürünlerine ulaşmak mümkün.

İşte Tarık Ediz gelinlik modelleri 2015

Resimler Tarik Ediz white sitesinden alınmıştır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ