Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü gelin adaylarının en çok dikkat ettiği konulardan biri olan gelin başı 2013’te oldukça farklı ve hoş tasarımlarla dikkatleri üzerine çekmektedir. Gelinlik başörtü kumaşları ile yapılan motifler ve süslemeler gelinliklere ayrı bir hava katmakta ve gelin adaylarını bu güzel gün için ne kadar özenle hazırlandığını yansıtmaktadır.

Tesettürlü gelin başı modelleri genellikle ince iğneler ve parlak taşlar ile süslenerek hazırlanmaktadır. Gelin başı modelleri genellikle saçlarda daha hoş durur diye düşünülürken profesyonel kuaförler becerilerini ortaya koyarak oldukça başarılı tesettürlü gelin başı modelleri yapmaktadırlar. Düğün öncesinde sizler de mutlaka daha önceden bolca araştırdığınız bir kuaföre gidip gelin başınız için ön deneme yaptırmalısınız. Duvağınıza uygulanacak olan gelin başı modelinin gelinliğinizdeki işlerle uyum halinde olması çok önemlidir. Bu nedenle gelinliğinizi de mutlaka kuaförünüze göstermeli ve onlardan fikir edinmelisiniz.

2013 yılındaki tesettürlü gelin başı modellerinde minik kıvrımlar, inciler ve hoş topuzlar oldukça moda. Sizler de gelinliğinizdeki detayları duvağınızın detaylarında bu şekilde kullandırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ