Tesettürlü Gelinler İçin Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Gelinler İçin Gelinlik Modelleri

Tesettürlü hanımların en zor seçeneklerinden biri de tesettürlü gelinlik modelleridir. Çok gösterişli ya da çok sade olmasını istemeyen hanımlar nasıl bir model almaları konusunda sürekli kararsız kalıp durmaktadır. İnciler ve dantellerden hoşlananlar için müjde çünkü bu yıl bu iki detay da oldukça moda.

Daha çok tesettürlü hanımların duvak yani gelinlik başörtülerindeki işlemeler ile kendilerine oldukça farklı tarzlar yarattıkları gelinliklerinde diğer ince detaylar ise sadece etek yapısı ve kumaş seçimidir. Öncelikle boyunuzun uzun ya da kısa olmasına göre iyi bir etek boyu ve yapısı belirlenmeli. Örneğin kilolu bayanlar basen kısımlarını vurgulamayacak olan çan etek modellerini tercih etmeleri gerekmektedir. Bu sayede hem daha az kilolu hem de daha uzun boylu görünürler. Uzun boylu hanımlar ise 2013’ün balık etek gelinlik modellerinden vücuda yapışık oldukları için yararlanamayacaklarından diğer modelleri yönelmelidirler. Güzel bir prensese benzeyeceğiniz gelinliğinizde Fransız danteli ve inciler en önemli detaylar arasında bulunmalıdır. Tesettürlü gelinliğinizin göğüs kısımlarından çok kol ve etek ucu detaylarındaki işlemelere önem vermelisiniz. Bunun yanı sıra güzel toplanmış ve işlenmiş bir gelin duvağı başörtüsü sizleri olduğundan daha harika göstermeye yardımcı olacaktır.

Tüm yüz güzelliğinizin ortaya çıkacağı duvağınız sayesinde gayet hoş ve farklı bir gelin olacaksınız. Bu nedenle kuaförünüzün dikkatli ve deneyimli birisi olmasına özen gösterin.

Sizin için derlediğimiz tesettürlü gelinlik modelleri ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aşkın diyor ki:

    bu beğendiğim tesettür gelinlik modeline bu siteden ulaşıcam dimi?

BİR YORUM YAZ