Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Gelinlik Modelleri seçerken dikkat etmeniz gerekenler.

Günlük yaşantısında tesettür kullanan kişiler, düğünlerinde de bunu kullanmak isterler. Ve bu istek doğrultusunda da seçimlerini tesettürlü gelinlik modelleri arasından yapar düğününde tesettürlü gelinlik modelleri tercih ederler. Aslında tesettürlü gelinliklerin diğer gelinliklerden pek farkı bulunmamaktadır. Yalnızca bu tarz gelinliklerde saç yerine türban oldukça dikkatli, özenli bir şekilde yapılır ve duvak türbanın üzerine takılır. Birde kolları uzun olur. diğer gelinlik modelleri ile aynı dikilir sadece biraz fazla kumaş gider. Gelinlik başı yapılırken normal açık saç bile bazen fiyat olarak türban gelin başından daha ucuza mal olmaktadır. Fiyatı artıran etmenler tabi ki de kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterecektir.

Tesettürlü gelinliklerde çoğu zaman gelinlikten çok duvak ve türbanın yapılış tarzı ön plana çıkmaktadır. Oldukça ince bir zevkle işlenmiş olan duvak sayesinde gelin adayı çok daha muhteşem görünmektedir. Birbirinden farklı modelleri içerisinde barındırmakta olan tesettürlü gelinlikler sayesinde tesettürlü kişiler de hayallerindeki gibi bir gelinliği alarak hayatlarındaki en mutlu günü, çok güzel bir gelinlikle taçlandırmış olmaktadır.

Tesettür gelinlik modellerine nasıl gelin başı yapılır?

Kısaca değinmek gerekirse tesettür gelin başı yapılırken bazen diğer gelin başı modellerinden daha zor olabiliyor nedeni ne kadar çok ayrıntıya girilirse daha çok zaman alıyor belki saçı yapmıyorsunuz fakat gelin başını yaparken en güzel durduğu şekilde gelin başını yapmak zorundasınız. Bu yüzden tesettürlü gelinlik modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken, eğer aklınız da illa ki de şu tesettürlü gelin başı olsun derseniz tesettürlü gelinlik modelini de buna göre seçmeniz gerekmekte. Eğer gelinlik modelini de buna göre seçiminizi yaparsanız sizin için daha stressiz bir düğün olacaktır. Fakat inat etmemenizde fayda var kuaförünüz size şu model daha yakışır derse inat etmeyin kuaförünüzü dinleyin tabi burada kuaförün işinde iyi usta olduğunu varsayıyoruz eğer böyle düşünmüyorsanız mutlaka kuaförün daha önce yaptığı çalışmalara mutlaka bakın.

Size örnek olarak düşündüğümüz tesettürlü gelinlik modellerini paylaşıyoruz, eğer isterseniz daha bir çok gelinlik modellerini sitemizden bulup, özel tesettür gelinlik modeli de yaptırabilirsiniz. Terziniz var ise konuşabilirsiniz terziniz size bu konuda yardımcı olacaktır tabi ki gelinlik terzisi olursa daha çok avantajınız olur. Sadece gelinlik diken terziler işin ustasıdır diyebiliriz. Yine burada da yaptığı çalışmalara bakmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ