Tesettürlü Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettürlü Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettürün hayatımıza her alandaki girişi ve modaya uygulanabilir olması sayesinde artık tesettürlü gelinlik modelleri de farklılıkları ile ön plana çıkmaktadır. İnsanların kapalı bir gelinlikten fazla bir beklentisi olmazken, gelinlik modası tasarımcıları her biri ayrı birbirinden farklı ince detaylara sahip gelinlik modelleri ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Parlak taşlar, inciler, payetler, danteller, kumaşlar ve kesimleri ile birbirinden farklı tarzlara sahip tesettürlü gelinlik modelleri her tarza ve kitleye hitap edebilmekte. İnsanların düz beyaz bir kumaş beklerken ya da açık bir gelinlik modelinin; açık olan yerlerinin örtülerek karşılarına çıkarmasını beklerken bunların tam aksine harika tesettürlü gelinlik modelleri tasarlanmaktadır. Tesettürlü hanımların vücut ölçülerine göre doğru gelinliği seçebilmeleri oldukça önemlidir. Boy kilo orantısı ve giyeceğiniz ayakkabının topuk boyu hesaba katılarak gelinlik modellerinden kendinize uygun olanları ayırmalısınız. Eğer narin ve uzun bir vücuda sahipseniz fazla yapışık olmayan balık etekli gelinlik modelleri tam da bu senin en çok tutulan moda gelinliklerinden biri.

Bunun yanı sıra eteklerine hareket katılmış olan gelinlik modelleri ve incilerle bezenmiş olanlar da son derece dikkat çeken modeller arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ