Topuz Gelin Saç Modelleri

Topuz Gelin Saç Modelleri

Gelinliğiniz ve düğün gününüze dair her detay hazır peki gelin saç modelinizin nasıl olacağını düşündünüz mü? Gelin saçı için mutlaka güvenilir ve daha önce gitmiş olduğunuz bir kuaför tercih etmelisiniz. İlk olarak gelin saçınızın uyumu gelinlik modeliyle bir bütün olmalı ve daha sonra saç modeliniz yüzünüze en uygun şekle getirilmelidir. Saç modeli konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız kuaförünüzden yardım isteyebilir en uygun modele karar verebilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra düğün gününden 1 hafta önce mutlaka denemesini yaptırmalısınız. Bu sayede gelin saçı modelinizin tam olarak nasıl olacağını , istediğiniz gibi olup olmadığını görme şansınız olacaktır.

Kuaförler için özel bir istek değildir. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Her gelin adayı mutlaka bir ön deneme saçlarına yaptırır. Bu sayede hem kuaförünüzün bu işe yatkın olup olmadığını hem de seçtiğiniz modelin size uygun olup olmadığını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Bu yazımızda da topuz saç modeli yaptırmak isteyen gelin adayları için derlediğimiz bazı gelin topuz saç modellerini fikir vermesi açısından paylaşacağız. İşte topuz gelin saç modelleri ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ