Vücudunuza Uyum Sağlayan Gelinlik Modeli

Vücudunuza Uyum Sağlayan Gelinlik Modeli

Gelinliğinizi en güzel yansıtan tek şey sizin vücut ölçülerinizdir. Önemli olan tamamen moda olan bir gelinlik seçmek değil, vücut yapınızı iyi tanımak ve buna uygun gelinlik tercihi yapmak. Gelinlik modelleri her yıl modaya ayak uydurarak değişikliğe ve farklı çizgilere sahip olmaktadır.

Kilolu hanımlar için balık etek kesimli olan gelinlikler asla tercih edilmemelidir. 2013 gelinliklerinde daha çok hafif hareketli, çok kabarık olmayan ve çan tarzında olan etekler kullanılmıştır. Bunun yanı sıra balık modeller de zarif vücutlu hanımlar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Eğer göğüsleriniz çok zayıf değilse straplez modeller de oldukça harika olan vücut hatlarınızı ortaya çıkaracaktır. Güzel gelinlik seçimi için mutlaka vücudunuzu iyi tanımalısınız. Kum saatine benzer bir vücut yapınız varsa mutlaka balık modeli tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra kalçalı ve göbekli bayanlar da korseli gelinlikleri ön planda tutmalıdırlar.

2013 İzmir Gelinlik Fuarında oldukça güzel ve farklı modelleri ile ünlü gelinlik markaları yeni tasarımlarını kullanıcıları ile buluşturuyor. Sizler de mutlaka gelinliğinizi seçmeden önce mutlaka yeni kreasyonlara göz atmalısınız.

İşte web sitemizde yer alan bazı gelinlik modelleri ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ