Yatak Odasıyla Uyumlu Duvar Renkleri Hangileridir ?

Yatak Odasıyla Uyumlu Duvar Renkleri Hangileridir ?

Evlilik hazırlıklarına başladınız ve evinizi tuttunuz. Peki yatak odanı hangi renk tonlarına hakim olacak ? Bu noktada biz sizin yardımınıza yetişerek verdiğimiz önerilere bir göz atın isterseniz .

Beyaz ve Parlak Renkler
Yatak odanız cıvıl cıvıl olsun istiyorsanız canlı renkler kullanabilirsiniz. Tabi çok fazla renkten de kaçınmalısınız. Beyaz ağırlıklı olup ve renkli aksesuarlarla süslemek güzel olacaktır.

Siyah, Kırmızı ve Beyaz Üçlüsü

Yatak odanız için koyu tonları kullanmak istiyorsanız bunu bir kere daha düşünmelisiniz. Çünkü kırmızı ve siyah renkler odanızı oldukça karanlık gösterir ve içinizi kararta bilir. Bu nedenle kendinizi huzurlu hissetmek adına odanızın büyük bölümünü beyaz renk ile mutlaka aydınlatın.

Mavi ve Mercan Uyumu
Mavi ve mercan renk tonunu birbiriyle karıştırarak yakalayacağınız canlı renk tonuyla yatak odanız için ideal bir renk tonu yakalayabilirsiniz.

Yeşil, Kahverengi ve Beyaz
Günümüzde oldukça moda olan mint yeşili ile yatak odalarınız huzur dolu olacaktır. Mint yeşiliyle boyanan duvarlarınızı kahverengi ve beyaz tonlarla da dengeleyebilir daha şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Mor ve Gri
Yatak odanızın duvarlarında mor renk düşünüyorsanız bizce iyi yapıyorsunuz. Çünkü mor renk odanıza romantizm katar. Ayrıca gri ve kırık beyazla uyum sağladığında harika bir görüntü oluşur.

İşte size fikir verebilecek bazı yatak odası duvar renkleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ