Yatıya Kalacak Konuklarınız İçin Pratik Çözümler

Yatıya Kalacak Konuklarınız İçin Pratik Çözümler

Evinizde özel misafir odası bulunmasa da yatıya kalacak olan konuklarınız için hazırlıklı olmalısınız. Ev dekorasyonu içerisinde kalabalık etmeyecek ve fark edilmeyecek türden pratik yatak çözümleriyle bu sorununuzu çözebilirsiniz.

  • Çocuklarınızın arkadaşları yatıya kalacaksa; demir ayaklı açılıp kapanabilen bir portatif yatakla minikleri ağırlayabilirsiniz.
  • 3’e katlanabilen ve gündüzleri puf sehpa olarak kullanabileceğiniz demir ayaklı yataklar da evinizde misafir ağırlayabileceğiniz şık tasarımlar arasında yer almaktadır. Gündüzleri salonunuzun en güzel yerinde durabilecek puf görünümlü 3’e katlanan demir ayaklı yataklar aynı zamanda kahvenizi koyabileceğiniz bir sehpa şeklinde tasarlanmıştır.
  • Oturma odalarınızda ya da çocuk odalarınızda gündüz divan olarak kullanılabilecek mobilyaların sırt kısmındaki yastıkları çıkardığınızda son derece rahat tek kişilik bir yatak olmaktadır.
  • Pratik ev dekorasyonu ürünlerinden biri olan 3’lü açılabilen salon ve oturma koltuklarınızda akşam yatıya kalacak misafirleriniz için çift kişilik bir yatağa dönüşebilmektedir.
  • Tek kişilik ve içerisinde yatak bulunduran salon koltukları da misafirleriniz için son derece rahat tek kişilik yataklara dönüşebilmektedir.

Çekyatlardan sıkılan ve misafirleri için evlerini çekyatlarla dolduran ev sahiplerine bu özel ev dekorasyonu ürünleri son derece yardımcı olmaktadır. Sizler evinizi kalabalık eşyalardan uzak tutarken aynı zamanda yatıya kalacak misafirleriniz için de harika görünümlü ve son derece rahat gizli yataklara sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ