Yoga İle Çiftler Birlikte Zayıflayacak!

Yoga İle Çiftler Birlikte Zayıflayacak!

Orijinal Yoga Sistemi, fizyolojik gerçekliğe sıkıca bağlı olan bir öğretidir. İnsanın dış dünyaya ilişkin deneyimleri genetik özelliklerinden, bulunduğu ortamdan, sergilediği davranışlardan ve yediği besinlerden etkilenen sinir sisteminin sağlığına bağlıdır. Yoga teknikleri sinir sistemini güçlendirir, dengeye sokar ve arındırır. Böylece birey dünyaya olumlu bir tutum içinde, bilinçli ve net olarak algılar.

Orijinal Yoga Sistemi bütünsel ve kuvvetli bir dönüşüm aracıdır. Yoga teknikleri; sağlıksız bedeni sağlam bir vücuda, rahatsız zihni dingin bir zihne ve telaşlı hisleri huzurlu duygulara dönüştürür. Zihin dinginleşip odaklanır, farkındalık gelişir. Zihin odaklandığında; solunum, dolaşım ve sinir sistemleri yavaşlar. Bu; bedenin ve zihnin gevşemesine yol açar.
Bkz : Yoga Nedir? Ne Değildir? kitabı sayfa 16 – 17

Eşinizle tartıştığınızda geceleri canınız sinir sisteminiz bozulduğu için bir şeyler yemek istiyor ancak bedeninizin buna ihtiyacı olmadığının farkında değilsiniz. Eşiniz ile yoga uygulayarak bunları aşabilirsiniz! Yoga ile zayıflama dersleri tüm Yoga Academy’lerde verilmektedir.
Furkan AKBABA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ