Yoga İle Evlilik İlişkileriniz Düzelecek!

Yoga İle Evlilik İlişkileriniz Düzelecek!

Yoğun iş temposu, zaman problemi, maddi sıkıntılar… gibi olumsuz olaylar evli çiftler arasındaki ilişkileri negatif etkilemektedir.
Özellikle gerginlik, sinir ve stres; çiftleri ayrılma, hatta birbirlerine zarar verme noktasına kadar getirmesine sebep olan faktörlerdir.

Peki bu faktörlerin önüne nasıl geçebiliriz? 
Yoga yaparak geçebilirsiniz! Orijinal yoga sistemi çok etkili bir kişisel gelişim sistemidir. Yoga Akademi kurucusu ve Büyük Yoga Üstadı
Prof. Dr. Akif Manaf, evlilik sürecinde problem yaşayan çiftlerin problemlerini Orijinal Yoga Sistemi’ni uygulayarak üstesinden geldiklerini belirtti.
Orijinal yoga sistemi ile insanların bedeni ve ruhi sağlığına kavuşacağını belirten Akif Manaf ” Orijinal Yoga Sistemi sahip olduğumuz bedeni kullanma kılavuzudur, ne yazık ki kimse bu muhteşem makineyi doğru bir şekilde kullanmayı bilmiyor. ” açıklamasında bulundu.
30.000’den fazla üyesi bulunan Yoga Academy’de evli çiftler yoga yapmaktadır ve birbirlerine koşulsuz, sonsuz ve bencil olmadan sevgilerini sunmayı öğrenmektedir ve uygulamaktadır.
Evlilik ilişkilerinizin düzene girmesini, ilişkinizdeki bağların tekrar kuvvetlenmesini, içinizdeki sevgi potansiyelinin artmasını istiyorsanız örnek olarak sabahları orijinal yoga sistemindeki nefes tekniklerini uygulayabilirsiniz. Diğer örnekleri başka makalelerimiz ile sırasıyla size sunacağız!
Zihinsel gerginlik ve konsantrasyon eksikliği eşinize, sevgilinize sevginizi tam olarak aktaramamaya neden olmaktadır.
Evlilik ilişkileriniz düzene girsin istiyorsanız, sevginizi koşulsuz, sonsuz ve bencil olmadan aktarmak istiyorsanız, sağlıklı, huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsanız siz de eşiniz ile birlikte düzenli yoga yapmalısınız. Üstelik bir deneme dersine sitemiz ve Yoga Academy aracılığı ile ÜCRETSİZ girebilirsiniz.
Detaylı bilgi için : http://yogaakademi.com/prod/iletisim.php
Evlilik ilişkilerinizin düzene girmesi dileği ile…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ