Yunanistan Girit Adasın’da Balayı Tatili

Yunanistan Girit Adasın’da Balayı Tatili

Balayı tatiliniz için yurtdışını düşünüyorsanız Yunanistan’ın en güzel adalarından birisi olan Girit Adasını da balayı planınıza dahil etmelisiniz.

Yunanistan’ın en büyük adası olan Girit adası tatil severler için güzel bir tatil mekanıdır. Girit adası yapılan araştırmalar sonucun da en büyülü yerler arasında yerini almıştır. Bu ada’da bir çok tarihi mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca Girit adası tatil için gelen turistlerin her türlü rahatlığı ve zevkini karşılaması için yapılmıştır. Bu yüzden turistlik bir seyahat için rahat bir yerdir.

Girit adasının en güzel yerlerinden birisi ise Zeus Tanrısı’nın evi olarak bilinen tarihi yerdir. Adaya giden herkesin mutlaka görmek için gittiği bu tarihi mekan olduğu yerde mağaralar bulunmaktadır. Hatta burada Zeus’un doğduğu rivayet edilir.

Girit adasın da plajlar da oldukça güzeldir. Burada bulunan kum’un güzel bir özelliği bulunmaktadır. Girit adasında ki kum’un yaydığı koku insanı oldukça hayran bırakacak bir kokudur. Ayrıca palmiye ormanı ile de Girit adası farklılık kazanmaktadır. Girit adasının içinde olan küçük bir elafonis adası bulunmaktadır. Özelliği kum pembe renktedir. İlgi çekiciliği vardır.

Girit adası önemli ve gezilecek yerler arasındadır. Bu güzel adaya gitmek için zaman kaybetmiş değilsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ