Yüzük Seçerken Modadan Çok Klasikliği Ön Planda Tutun

Yüzük Seçerken Modadan Çok Klasikliği Ön Planda Tutun

Gelin ve damat adaylarının vazgeçemedikleri ve aşklarını yansıtan nikah yüzükleri de modadan nasibini alanlar arasında yer almaktadır. Her evlenecek çiftin büyük bir zevkle takmaya heveslendiği nikah yüzükleri de birçok tasarımcının çizgilerine sahiptir.

Nikah – söz yüzükleri sonsuza kadar parmakta kalması temenni edilerek evliliği simgelen en önemli objelerdendir. Çok eski zamanlarda ortaya çıkan bu objenin anlamı sonsuz aşk demektir. Aşkın sonsuzluğunu simgelesin diye sürekli bir döngü içerisinde olan daire şekli nikah – söz yüzüğünün şeklidir. Ayrıca bir ömür boyu sürmesi vaat edilen bu aşkın birbirine aitlik duygusunu taşıması için yüzükler iki çift halinde üretilmektedir. Son dönemlerde gelin ve damat adayının nikah – söz yüzüklerinde birkaç ufak değişiklik olmasına rağmen, yüzükler benzer çizgiler taşımaktadır. Yine de modanın çabuk gelip geçmesi nedeni ile klasik modeller daima ön plandadır.

Seçimlerinizi son moda çizgileri ve renkleri taşıyan yüzüklerdense hiç eskimeyen ve modası geçmeyen klasik yüzüklerden yana kullanmalısınız. Yüzüğün bir daha değiştirilmemesi için modadan biraz uzak durmak bu konuda her ne kadar iyi olsa da son moda yüzükler cazibesi ile gelin ve damat adaylarını kendine çekmektedir. Tabi ki seçim yine de sizin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ