Zuhair Murad Yaz 2016

Zuhair Murad Yaz 2016

Zuhahir Murad yaz 2016 gelinlik modelleri

Her yıl olduğu gibi bu sene de Zuhair Murad en güzel gelinlik modelleri ile karşımıza çıktı  ilk bahar yaz gelinlikleri bu sene de  Zuhair Murad gelinlik modelleri  her zaman kendi tarzını yansıtıyor dediğimiz gibi kendi çizgisini oluşturan gelinlik yada modanın içinden markalar her zaman ilginç işlere imza atıp bir adım öne geçiyor zaten bu derece popüler olmalarının bir sebebi oluyor bu Zuhair Murad, Vera Wang, Pronovias  gibi markaların adını moda dünyasında sık sık duyduğumuz gelinlik  markaları ile alakalı değil bütün moda dünyası ile alakalı.

Zuhair Murad Yaz 2016 gelinlik modelleri

İlk bahar yaz sezonu Zuhair murad yaz 2016 gelinlik modelleri bir önceki seneye göre kumaşlarda çok farklılık olmasa da kalıplarda ve modellerde değişikliğe gidilmiş. Önceki senelerde gelinliğin arkasında ki sırt düğmelerini bu sene de kullandıklarını ve geline ve gelinliğe çok yakıştığını görüyoruz.  Zuhair Murad modelleri her zaman ki gibi kadınlığı öne çıkarmış ve klasikleşen trasnparan tül gelinlik modelleri yine öne çıkmakta daha çok transparan gelinlik modelleri kreasyonun da bulunduran Zuhair Murad duvaklarda ise tercihi uzun yere değen duvaklardan yana kullanmış. Bu sene  gelinlik renklerinde biraz oynanmış gibi duruyor özellikle beyaz renkler kırık beyaz ve platin renge doğru kayıyor zuhair murad gelinlik tasarımını çok daha iyi yapıyor diğer abiye ve gece elbiselerinde olduğu gibi.

Bu sene gelinlik etekleri kat kat.

Bu sene gelinlik etekler kat kat ve önü açık modeller dikkat çekiyor sanki içinde bir etek daha görünümü varmış gibi gözüküyor. Bazı  modellerde belin üstünden itibaren dış etek başlamış, önü açık şekilde aşağıya kadar uzanmış buda gelinliğe çok güzel görünüm kazandırmış kabarık etek gelinlik modelleri ile çok uyumlu olmuş. Gelin tam bir melek gibi olmuş Zuhair Murad gelinlikte kadını tam anlamıyla melek yapmış. 2016 da Zuhair Murad gelinliklerde yaz ilkbahar modellerinde gelinliği bir kılıfa uydurmak mümkün gibi gözükmüyor deniz kızı gelinlik modeli desek tam değil prenses gelinlik modeli desek tam anlamıyla uymuyor aradaki dengeyi çok iyi yakalayarak çok güzel gelinlik modelleri ortaya çıkarmış Aynı zamanda gelinliklerinde kuşak görmek mümkün olacak. 2016 yazında da Zuhair Murad gelinlik modellerini daha çok duyacak ve göreceksiniz. En güzel gelinlik modelleri ve kopyalanan gelinlik modellerinden biride Zuhair Murad yaz 2016 gelinlik modelleri olacak.

2016 ilkbahar yaz gelinlik Zuhair Murad gelinlik

zuhair-murad-2016-yaz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ